Titles you rated
Knives OutRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 4.0
SightlessRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 5.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0