Titles you rated
It's a Summer Film!Rated ★ 3.0
The Seeds of ViolenceRated ★ 2.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
The HandRated ★ 3.5
DeparturesRated ★ 2.5- Coming to youRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0