Movies
Ratings
23
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
ChawRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0