Titles you rated
Baby DriverRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 0.5
SplitRated ★ 2.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5