Series
Ratings
120
Witch HuntRated ★ 0.5
Dining TogetherRated ★ 0.5
PhoenixRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Delicious GuysRated ★ 3.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 2.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
Dr. SlumpRated ★ 4.0- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 4.0
- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 4.0
Sailor Moon SRated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 4.5