Series
Ratings
17
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Undead UnluckRated ★ 5.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy- Season 2Rated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 2.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 2.5
Less than EvilRated ★ 4.0- 드래곤 퀘스트: 다이의 대모험Rated ★ 5.0
The Name of the RoseRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0