Series
Ratings
76
You and Everything ElseRated ★ 4.0
S LineRated ★ 0.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 2.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 0.5