Titles you rated
D.P.Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
LiveRated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5- The Get DownRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0