Movies
Ratings
306
Rough NightRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 1.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The FacultyRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 3.0
The MasterRated ★ 3.0
GamerRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0