Titles you rated
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
WonderRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
The HoursRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
OtherLifeRated ★ 4.5