Titles you rated
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Tough Guy's LoveRated ★ 3.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.0
Delicious ProposalRated ★ 3.5- Terms of EndearmentRated ★ 4.0
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.5
- My Love PatzziRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 1.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
- BossRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 2.0- Rainbow RomanceRated ★ 2.0
- Kuk HeeRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5