Titles you rated
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0