Movies
Ratings
39
Minority ReportRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0