Movies
Ratings
30
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0