Movies
Ratings
215
HelplessRated ★ 4.0
The Closing of a RefineryRated ★ 3.5
All day and all of the nightRated ★ 4.0
Haute CuisineRated ★ 3.0
A Fidai FilmRated ★ 3.5
Images of the World and the Inscription of WarRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5
Being MariaRated ★ 3.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.0
Taipei ExchangesRated ★ 3.0
Goodbye, Dragon InnRated ★ 4.5
Goodbye JuliaRated ★ 4.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.5
Has the Film Already Started?Rated ★ 4.0- Trace of BreathRated ★ 4.0
Kim-GunRated ★ 3.5
Of Land and BreadRated ★ 4.5
Too Early/Too LateRated ★ 4.5
Macadam StoriesRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 3.0