Movies
Ratings
254
Petty RomanceRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 2.0