Movies
Ratings
31
School of RockRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0