Series
Ratings
271
Incomplete LifeRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.5
UntamedRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Murder MindfullyRated ★ 3.0