Movies
Ratings
25
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
TriageRated ★ 5.0
GamerRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
Vanilla SkyRated ★ 1.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 1.0
MossRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0