Titles you rated
The FivesRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
YogaRated ★ 2.0
A Blood PledgeRated ★ 4.0
The WigRated ★ 3.0
CadaverRated ★ 5.0
The StrangersRated ★ 4.0
Hostel: Part IIRated ★ 4.0
APT.Rated ★ 5.0
4th Period MysteryRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 4.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 5.0
GhastlyRated ★ 3.0
Sadako 3DRated ★ 2.0- The Haunted House ProjectRated ★ 1.0