Movies
Ratings
238
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0