Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0