Movies
Ratings
145
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Five Senses of ErosRated ★ 2.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Back-Up PlanRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Cheaper by the DozenRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Hope SpringsRated ★ 3.0
Wedding DressRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0