Series
Ratings
76- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Legal HighRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
LIFERated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0