Titles you rated
Bad GuysRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.5
MaskRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.5
Gokusen Special 3Rated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5