Movies
Ratings
317
Get OutRated ★ 3.5- Survival FamilyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 2.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0