Series
Ratings
27
StrangerRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Lost in AustenRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 2.0