Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
Hostel: Part IIRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Library WarsRated ★ 3.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 3.0
UltravioletRated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 2.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 1.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0