Titles you rated
ByzantiumRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 3.0
BeastlyRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 4.5
PandorumRated ★ 5.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 3.5
BlitzRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
HostageRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 2.5
White NightRated ★ 3.0
When I Turned NineRated ★ 3.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
LawlessRated ★ 3.5- My FatherRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5