Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 3.0
LucaRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5