Titles you rated
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Super BandRated ★ 4.5