Titles you rated
Parallel LifeRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0