Movies
Ratings
32
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 1.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 1.0
HelplessRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0