Movies
Ratings
169
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 3.0
Life After BethRated ★ 0.5
SuffragetteRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0