Titles you rated
AemaRated ★ 2.5
HappinessRated ★ 1.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5- Reckless ChallengeRated ★ 5.0