Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
JokerRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.5
PawnRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.5