Movies
Ratings
132
BeanRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Return to Never LandRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.0
Hong Gil DongRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
Rodencia and the Princess ToothRated ★ 4.0
The Return of JafarRated ★ 4.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 5.0
DumboRated ★ 5.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0