Movies
Ratings
18
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5