Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
Yellowjackets Season 1Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Family PlanRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5