Titles you rated
The BeastRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
Shepherds and ButchersRated ★ 3.0
Clorindo TestaRated ★ 2.5
Chicken for Linda!Rated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
The ManxmanRated ★ 2.5
First ReformedRated ★ 3.0
A Brighter Summer DayRated ★ 3.5
Listen to Your Heart. The Beautiful MindRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 3.5- HighlightsRated ★ 3.5
I abandoned the pianoRated ★ 3.5- Oh, well!Rated ★ 3.5
- Dog FishRated ★ 3.0
Kagero-zaRated ★ 4.0
PolytechniqueRated ★ 3.5
GarageRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5