Titles you rated
Cold EyesRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
A LoveRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
SaltRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 2.0
FriendRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 1.0
District B13Rated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0