Movies
Ratings
128
The A-TeamRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5
ImmortalsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 4.5
MulanRated ★ 2.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5