Movies
Ratings
282
12 Angry MenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Synecdoche, New YorkRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
JaneRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
The Old OakRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
No BearsRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5