Movies
Ratings
357
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
The Last SupperRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Map Against the WorldRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0