Titles you rated
The AttorneyRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Freedom WritersRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Nobody Loves MeRated ★ 3.0
Smart PeopleRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Bend It Like BeckhamRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0