Movies
Ratings
470
PapillonRated ★ 1.0
Rocky IIRated ★ 1.0
Superman IIRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
SaharaRated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0