Titles you rated
- DoubtRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Archive 81Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
DraculaRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.0