Movies
Ratings
489
SmugglersRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 1.5
Dear Evan HansenRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 4.0