Movies
Ratings
805
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Hana's Miso SoupRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 0.5
New WorldRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 2.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
A DayRated ★ 3.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.0
Flavors of YouthRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
CollectorsRated ★ 2.5