Titles you rated
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
DittoRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 5.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
DittoRated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 1.5
20th Century GirlRated ★ 1.0